Oakley JAWBREAKER Sky/saphphire iridium

OO9290-02

Nový produkt

Novinka Oakley Jawbraker s technologií Prizm Road 

Více informací

5 ks

5 470,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Oakley Jawbreaker

Sky / Sapphire Iridium Lens

Mark Cavendish navrhl novou technologii Oakley čoček Jawbreaker. 

Agresivní jízda beze strachu. Když máte hlavu nízko, a jedete rychle, stále musíte vidět, co  vše je před Vami. Takže tvar čoček Oakley Aerodynamický Plutonite se prodlouží a Vy jste schopni vídět více. Nyní máte ostrý a jasný pohled na Vaší cestě.

Zažijte nepřekonatelné periferní vidění a ochranu. Jawbreaker jsou nově vytvořený rám brýlí, který je zakřivený a tím více Vás chrání. Takže vaše periferní vidění, je daleko větší. Vaše oči nejsou vystaveny větru, znečištění nebo létajícímu hmyzu. 

Integrované přepěťové porty a ventilované skla, přizpívají k proudění vzduchu a tím se brýle nemlží.

Užijte si výhled na nezkreslené prostředí. Součástí skel je technologie High Definition Optics, která umí přelomit sluneční paprsek, který prochází čočkami k Vašemu oku a tím nezkresluje prostředí. Každý objekt, který vidíte se opravdu jeví na jeho skutečném místě. Iridium čoček jejich tzv. zbarvení je povlak, který dolaďuje průlom světla procházející skrze skla a tím snižuje oslenění.

Výměna skel v mžiku. Swap technologie skel dokáže vyměni skla a to díky modernímu uzávěru skel SwitchLock. 

Brýle skvěle padnou. Upravte délku nožiček Jawbreaker, aby Vám skvěle sedly. Tyto sluneční brýle mají protiskluzový systém umístěný v nosním jezdci, tak aby Vám i při extrémních podmínkách brýle skvěle seděly a nespadly. Systém Three-Point Fit drží býle na svém místě bez nepříjemných tlakových bodů.

Oakley čočky blokují 100 procent UVA / UVB / UVC záření a modrého světla až do 400 nm. Oakley sluneční brýle se zárukou jeden rok.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Oakley JAWBREAKER Sky/saphphire iridium

Oakley JAWBREAKER Sky/saphphire iridium

Novinka Oakley Jawbraker s technologií Prizm Road 

30 dalších produktů ve stejné kategorii: